Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Yayına alınmayan ilan

İlanların yayına alınmama sebepleri aşşağıdaki maddelerde açıkca belirtilmiştir. Aşşağıdaki maddelere uyduğunuz halde ilanınız yayına alınmamış ise bizimle aşşağıdaki numaradan whatsapp ile iletişime geçerek sorunun düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemize sürekli ilan veren satıcı arkadaşlarımız.. Günlük ilan verme sınırı 2 olarak belirlenmiştir daha fazla ilan vermek için paket satın almanız gerekmektedir.

  • Facebook ile üye olduğunuzda profiliniz detaylı bi şekilde incelenir.  İnceleme sonucu facebook profilinizin uygun görülmemesi
  • Öncelikle telefon numaranızı kontrol edin, eğer numaranızı yazarken yanlışlık yaptıysanız” Telefon numaranızı başında sıfır olmadan 11 haneli olacak şekilde yazmalısınız” müşteri temsilcileri size ulaşamadığı için düzeltememiş olması
  • İlanlanınızda kullandığınız fotoğrafların orjinal olmayışı yada yabancı internet sitelerinden alınmış fotoğrafların kullanılması.
  • İlanlanınızda kullandığınız cep telefonu numaranızın kayıtları incelenirken sosyal paylaşım ağlarında yada internet sitelerinde hiçbir kayıda rastlanmaması.
  • Telefon numaranız incelenirken internet sitelerinde herhangi bir ilanınızın olup olmadığı kontrol edilir, hiçbir kayıt bulunamadıysa ilanda kullandığınız telefon numarası Facebook kayıtlarında herhangi bir profille bağlantı yapılmış olup olmadığı kontrol edilir, hiçbir facebook profili ile bağlantı kurulamaması.
  • Hat sorgunuz yapılır. İlanda kullandığınız cep telefonu numarası hangi isime ait öğrenilir. İlan verenin sitede kullandığı isim ve soyisim ile uyuşmazlık olması.
  • İlan verdiğiniz anda sitenin gps sistemi devrede olur. İlan verdiğiniz (İL) nokta ile sitede girdiğiniz ilan bölümündeki yerin aynı olmaması.
  •  İlanda belirttiğiniz fiyatın normalin altında olması.

İlanınızın yayına alınmama sebebidir, ilanınızın yayına alınmama sebebini daha detaylı öğrenmek için iletişim bölümümüzdeki telefon numaralarıyla bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold