Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Yavru Bulma Servisi

iNTERNETTEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ EVCİL HAYVANI
Biz bulalım, ÜCRETİNİ ELİNİZE ULAŞINCA ÖDEYİN.

 • Öncelikle sitemize üye oluyorsunuz

 • istediğiniz yavrunun kriterlerini bize iletişim bölümündeki telefon numaralarından ulaşarak yada buraya tıklayarak aradıktan sonra araştırma yapmamız için sizden aşağıdaki gibi bazı soruları cevaplamanız istenir.
  Aradığınız evcil hayvanın ırkı, cinsiyeti, rengi, bulunduğunuz il ve onun için ayırdığınız bütce bilgilerini bizimle paylaştıktan sonra müşteri temsilcimiz size bütcenizin aradığınız yavru için uygun olup olmadığını söyler.Bulabileceğimiz kedi ve köpek yavrularının yaklaşık fiyatlarını öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN 
 • Eğer istanbul içi ise kapıda ödeme imkanımızdan faydalanırsınız.
 • Farklı şehirlerden iseniz, TÜRKİYEDE SADECE guvendiksana.com da bulunan kapıda ödeme sisteminden faydalanarak yavrunun ücretini elinize ulaşınca ödemenizi sağlayabiliriz. Kapıda ödeme sistemimizin detaylarını öğrenmek isterseniz buraya tıklayın

BU HİZMET ÜCRETSİZDİR
Nasıl oluyor ?

 • Öncelikle size bulunduğunuz ilde yavru bulmak adına bize;
 • Bulunduğunuz il, ırkı,  Cinsiyeti, yaşıBütcenizi, rengi ve eğer var ise yavruya benzer bi yavrunun fotoğrafını bize WhatsApp’dan gönderiyorsunuz.
 • Size tam olarak aradığınız kriterlerde yavruları internette sizin için araştırmaya başlıyoruz, bulduğumuz yavrıların fotoğraflarını ve hakkındaki bilgileri whatsapp dan gönderiyoruz. Eğer aralarından beğendiğiniz yavru olur ise “sorumluluğu kabul ediyorsanız” bulduğumuz yavrunun satıcısının telefon numarasını size veririz, sizde kendi aranızda anlaşırsınız. Fakat bu durum çok riskli bir durumdur, dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek olabilir.
  Fakat dilerseniz sizin için aracılık yapabiliriz ! Tabi isterseniz.
  Aralarından hangisini beğeniyorsanız onu sizin için satıcıdan “herhangi bi ücret ödemeden” kurumsal kimliğimizi kullanarak satın alıyoruz. Biz satıcıya bir para ödemiyoruz fakat “satıcının parasını garanti altına almak adına” sizden yavrunun ücretini sitemizin hesaplarından size uygun olanına yatırmanızı istiyoruz.
  Korkmayın, yavru elinize ulaşana kadar satıcıya bir ödeme yapmıyoruz, ne zaman yavru elinize ulaşır, ozaman satıcıya parasını öderiz. Elinize farklı bir yavru göndermeleri yada hiçbişey göndermemeleri durumu olursa eğer yavruyu size gönderen kişiye kesinlikle bi ücret ödemez, dilerseniz paranızı iade ederiz. Dilerseniz aynı bütcede başka yavru bakarız. Karar sizin.
 • Detaylı bilgi
  • Yavrunuz kararlaştırılan saatte satıcı tarafından yola çıkarılır.
  • Bu sırada isteğinize bağlı yavrunun yeni videolarını yada fotoğraflarını müşteri temsilcilerimizden talep edebilirsiniz. Dilerseniz görüntülü aramanızıda sağlayabiliriz.
  • Yavru sizin elinize ulaşana kadar müşteri temsilcilerimiz yavruyu yol boyunca takip eder ve havalandırılması + su ihtiyacının giderilmesi gibi konular ile ilgili otobüs muavini ile iletişimde kalır.
  • Yavru elinize ulaşınca müşteri temsilcimiz sizi arar ve yavrunun size gösterilen yavru olup olmadığını sorar, eğer aynı yavru ise satıcının parasını öderiz, eğer farklı bir yavru gelir ise paranız güvencemiz altındadır. Hiçbi şekilde satıcıya para ödenmez. Dilediğiniz anda paranız iade edilir.
 • Gönderim ve taşımacılık işini siz mi yapıyorsunuz ?

  Hayır, guvendiksana.com satış ve nakliye yapmaz. Sadece Yavruyu gönderen kişinin ve yavruyu satın alan kişinin parasını güvende tutar. Hiçbir firma ile bağlantımız yoktur. Gönderimi yavruyu satan kişi yapar.

 • Ya gördüğüm yavrudan başka bir yavru gelirse ?

  Araç yola çıkmadan önce otobüsün yanında satıcıdan fotoğraf istenir ve alıcıya whatsapp yolu ile gönderilir onay alınır. Araç hareket etmeden önce muavin aracılığı ile tekrar fotoğraf istenir ve tekrar alıcıya gönderilir, 2. onay alındıktan sonra yavru yola çıkarılır.

 • Parasını yavru elimize gelince ödesek olmaz mı ?

  Zaten yavrunun ücretini elinize ulaşınca sizin adınıza biz ödüyoruz, yavru size ulaşmadığı yada farklı birşey gelmesi durumunda satıcıya para ödenmez. Burada amaç satıcının da parasını güvence altında tutmaktır. Sizin ilk başta yatırdığınız yavrunun ücretinin makbuzunu yavruyu gönderecek olan satıcıya gönderiyoruz ki parasının yattığının ve bizimle güvende olduğunu bilsin ve yavruyu gönül rahatlığı ile göndersin. Parasının ödeneceğinden emin olmayan hiçbir satıcı yavrusunu yola çıkarmaz, bu yüzden önden yavrunun ücretini almak zorundayız.

 • Gelen yavrunun satıcıdan kaynaklı bir sağlık sorunu var ise ?

  Yavrunuzun elinize ulaşmadan önce sağlık durumunun bozuk olduğunu kanıtladıktan sonra satıcı ile tekrar iletişime geçilir, sağlık sorununun düzeltilmesi yada mağduriyetin giderilmesi için talepte bulunulur. İş anlaşmamız gereği, sizin için yavruyu bulmak için ekip arkadaşlarımız çalışma yaparken yavrunun satıcısına kuralları açıkca söyler.

 • Gelen yavruda problem olması durumunda ne olur ?

  Sağlık sorunu bulunan yavruyu göndermesi Yavrunun ulaşmasının engellenmesi Farklı cinsiyetinin farklı gönderilmesi Gösterilenden farklı bir yavru göndermesi Yavrunun yanında vereceği bir eşyası var ise bu mazemeleri eksik göndermesi durumlarında ve bununla ilgili bu problemleri extra ücret talep etmeden gidermemesi durumlarında sitemizdeki dolandırıcılar bölümüne girmeyi kabul etmiş sayılır. Satıcı bu durumu göze alamadığı için kendini riske atacak bir harekette bulunmayacaktır.

 • Satıcılara nedne bukadar güveniyorsunuz ?

  Dolandırıcılar bölümünde ortalama 340 adet güncel dolandırıcı bulunmaktadır. Bu dolandırıcıları ekibimiz farklı internet sitelerinden ve facebook gruplarından tespit ederler. Birisi google yada benzeri arama motoruna “dolandırıcılar bölümüne girmiş” bir satıcının telefon numarasını girdiği zaman Dikkat Dolandırıcıdır ibaresini görür ve doğal olarak alışveriş yapmaz. Bütün çevresinin gözünde bir dolandırıcı olarak kalır. İnternetten alışveriş yapmadan önce arama motoruna telefon numarasını giren kişiler onun dolandırıcı olduğunu gördüğü için alılveriş yapmaz ve bütün işleri kesilir.

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold