Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Ücretsiz Satıcı Analizi

IFrame

Satıcı Analizi Ne Demektir ?

Satıcı analizi yaptırmak tamamen ücretsizdir..
Buradaki amaç; herhangi bi internet sitesinden yada facebook grubundan almak istediğiniz evcil hayvan satıcısının “gerçek bir satıcı” olup olmadığını öğrenmek için dolandırıcı avlama konusunda uzman bir ekip tarafından sanal ortamda incelemeye aldığımız kişinin güvenilir olup olmadığını size rapor şeklinde göndererek kişi hakkında bilgi sahibi yapmaktır.
Evet yanlış okumadınız, dolandırıcı avcıları ekibimiz dedik, bu ekip “evcil hayvan kategorisinde” toplamda 21 internet sitesi ve 63 facebook gurubunda verilen ilanları tek tek inceleyerek aralarındaki dolandırıcıları tespit ediyor ve anında sitemizdeki dolandırıcılar bölümüne “sizin ve internetten evcil hayvan almak isteyenlerin güvenliği için” ekliyor.
Sanal iz sürme ve dolandırıcı avlama konusunda 11 aydır yeterince profesyonelleştik, bu konuda bize güvenebilirsiniz. Çünki dünyada böyle bir hizmet hiçbir internet sitesinde mümkün değil.

Ne yapmam gerek ?

  • Bu hizmeti whatsapp yolu ile bize ulaşarak başlatabilirsiniz, kesinlikle hiçbir ücret talep edilmeyecektir. 
  • Bize 05422941060 “sadece whatsapp” yolu ile ulaşırsanız sizden satıcıya ait telefon numarası, ilanının linkini ve size gönderdiği fotoğrafları istenecektir. Bu bilgileri whatsapp daki analiz grubumuza ilettikten sonra analiz başilayacaktır. Analiz raporu sonucu 40 dakikamızı alabiliyor bazı durumlarda.
  • Analiz raporunu aldıktan sonra güven içerisinde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Satıcı analizi yaptırdığım zaman dolandırılırmıyım ?

Kesinlikle dolandırıcılık mağduru olmazsınız diye birşey söz konusu değil fakat dolandırılma ihtimaliniz %5 dir. Satıcı analizi yapıldığı zaman kişinin facebook adresi ve birçok sosyal ağ izleri incelenir, ilandaki fotoğrafların exif kodlarına kadar araştırılır “exif kodu, fotoğrafın hangi ülkede saat kaçta çekildiğini gösteren” her fotoğrafın içinde bulunan bir gizli bilgidir. Kullandığı telefon numarası incelenir hat kimin üzerine sorgulanır ve ilandaki isimle karşılaştırılır.
Bunun gibi birçok analiz maddesi uygulanır ve eğer sonuç güvenli çıkar ise ve buna rağmen dolandırılır iseniz, derhal satıcı ile iletişime geçilip uzlaşmaya çalışılır, gönderdiğiniz ücretin 4/1 kısmı size geri ödenir, guvendiksana.com tarafından garanti kapsamına alınır ve bütün avukatlık ücretiniz tarafımızca ödenir.
Tabiki internet üzerinden evcil hayvan almanın en güvenli yolu kapıda ödeme seçeneği ile evcil hayvan almaktır. Siz istediğiniz internet sitesi yada facebook gurubundan evcil hayvanı beğenin biz aracı olalım ücretini elinize ulaşınca onay verin ve satıcıya ödeyelim.
Kapıda Ödemeli evcil hayvan almak için  Buraya Tıklayın

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold