Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Ücretini elime ulaşınca ödemek istiyorum.

IFrame

IFrame

Kapıda ödeme olarak adlandırdığımız sistem; başta internet sitemiz olmak üzere tüm internet siteleri yada facebook guruplarını kapsar.

Artık internetten evcil hayvan alırken DOLANDIRILIRMIYIM diye düşünüp endişelenmenize gerek yok. Almak istediğiniz evcil hayvan bizim güvencemiz altında size gelsin.
Site personeli olarak şunu net olarak ifade etmek isteriz ki piyasada okadar çok dolandırıcı ilanı mevcut ki biz bu dolandırıcıların %75 kesimini bularak sitemizde kaydını tutmaktayız.
Amacımız sizlerin evcil hayvan alırken dolandırıcılık mağduru olmamanız.
Kapıda ödeme sistemine 25 tl vermek istemeyen fakat 25 tl den kaçtığı için dolandırılan ve bize gelerek bu sistemi kullanmadığı için çok pişman olduğunu söyleyen, bu konuda yapabileceğimiz bişey olup olmadığını ağlayarak rica edenlerden olmak istemiyorsanız mutlaka alttaki bilgileri dikkatli okuyunuz.

Kapıda ödeme sistemi ne demek ?
Sitemiz başta olmak üzere herhangi bir internet sitesinden yada facebook gurubundan beğenmiş olduğunuz evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca “müşteri temsilcilerimize onay verdikten sonra bahsi geçen ödemenin satıcıya ödenmesi” anlamına gelir. İnternetten alışveriş yaparken hele ki resmi olarak aracı bir kurum yok ise satıcıya doğal olarak pek güvenmiyoruz, güvenmediğimiz birine hatta yüzünü bile görmediğimiz birine para göndermek pekte akıllıca değil. guvendiksana.com olarak “aracı bir kurum olmadan” ön ödeme yapmanızı kesinlikle önermiyoruz

Kısa anlatım:

 • Evcil Hayvan almak isteyen kişi bizi arayarak alacağı evcil hayvan satıcısını söyler
 • Müşteri temsilcimiz satıcıyı arar ve anlaşır
 • Satıcıya hiçbir ücret ödemeden kurumsal kimliğimizi kullanarak yavruyu alıcıya (size) göndermesini talep eder.
 • Bu arada Evcil hayvan almak isteyen kişi (siz) sitemizin hesap bilgilerine alacağı yavrunun ücretini +25 tl ekleyerek yatırırsınız.
 • Söz konusu evcil hayvanı satıcının gönderdiğinden emin olmak için (otobüs ile gönderiyorsa şoför yada muavin telefonunu alarak arar ve emin olur, uçak ile gönderiyorsa, kargo takip numarasını alır ve takip eder)
 • Yavru alıcının (sizin) elinize ulaşacağı saati alıcıya (size) söyler ve o saatte söz konusu yavrunun alınacağı yerde olmanız için alıcıya (size) gerekli talimatı verir.
 • Söz konusu evcil hayvan ulaşırsa ve gerçekten o ise alıcıyı (sizi) arayarak telefon ile onay isterler.
 • Onay verirseniz size doğru yavru geldi ise (sitemize yatırdığınız yavrunun ücreti) satıcıya ödenir. Alan da satan da memnun olur.
 • Elinize başka bir şey gelme yada hiç bir şey gelmeme durumunda satıcıya kesinlikle herhangi bir ödeme yapılmaz, sitemize yatırılan bedel kesinti yapılmadan iade edilir.

Bu konu ile alakalı detaylı bilgi videonun altında açıkca anlatılmaktadır. Videoyu izlemeniz sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için oldukça faydalı olur, izlemenizi öneririz.

Detaylı anlatım:

 • Kapıda ödeme seçeneği çok basit bir sistemdir, herhangi bir internet sitesi yada facebook gurubundan beğendiğiniz evcil hayvan satıcısının telefon numarasını bizi arayarak bildiriyorsunuz, biz kendisini internette bulup kendisi ile iletişime geçiyor ve aracı olacağımızı beyan ediyoruz.
 • Genel olarak satıcılar 25 ₺ komisyon vermeyi kabul ediyor, tabi bu gerçek bir satıcı ise bu satıcı ile iletişime geçildiğinde yapılan analiz sonucu ortaya çıkıyor. Eğer gerçek bir satıcı değil ise alınan hizmet bedelini bahane ederek bizim aracı olmamızı red eder ve teklimizi kabul etmezler. Tabi komisyon vermek istemeyen satıcılarıda dolandırıcı olarak nitelendirmemeliyiz.
 • Gerçek satıcı mı yoksa dolandırıcı mı olduğunu ilk başta yapılan analiz sonucu belli oluyor.
 • Satıcı bizim sistemimizi kullanarak satın alma işlemini kabul ederse, satıcıya hiçbi ücret ödemeden kurumsal kimliğimizi kullanarak yavru satın alınır.
 • Beğendiğiniz evcil hayvan elinize ulaşana kadar yol boyunca yavruyu getiren otobüs şoförü yada muavin ile sürekli iletişim halinde kalır ve yavrunun yol boyunca olacak bakımı ve havalandırılması ile ilgili talimatlar verir.

Gerçek bir satıcı asla 25 tl komisyondan kaçmaz, yeterki parasını riske atmasın. Sattığı evcil hayvan boşa gitmesin parasını alabilsin ister. guvendiksana.com kapıda ödeme sistemi başlatıldığından, alıcının eline ulaşana kadar olan süre boyunca evcil hayvandan sorumludur.
Kaza yada hırsızlık gibi durumlar dışında evcil hayvanın başına gelebilecek her türlü sorumluluk guvendiksana.com a ait olduğu için olası durumlarda takibimizde olan yavrunun bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Açıkcası kapıda ödeme istenen evcil hayvan guvendiksana.com tarafından SİGORTALIDIR

Kapıda Ödeme İçin Ne Yapmalıyım
Bizi arayarak kapıda ödeme yaptırmak istediği satıcının cep telefonu numarasını bildirerek kapıda ödeme seçeneğini başlatır, fakat sadece üyelerimiz kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilir. Bize ulaşmak için  Buraya Tıklayarak 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Merak edilen soruları aşağıda bulabilirsiniz.

 • Gönderim ve taşımacılık işini siz mi yapıyorsunuz ?

  Hayır, guvendiksana.com satış ve nakliye yapmaz. Sadece Yavruyu gönderen kişinin ve yavruyu satın alan kişinin parasını güvende tutar. Hiçbir firma ile bağlantımız yoktur. Gönderimi yavruyu satan kişi yapar.

 • Yavruyu gönderdiğimde ya alan kişi almadım derse ?

  Böyle birşey mümkün değildir, çünkü yavru otobüse bindirildiği zaman araç plakası ve muavin telefon numarası mutlaka alınır ve sürekli iletişim halinde kalınır. Yavru, müşteri temsilcilerimiz muavine onay vermeden kesinlikle teslim edilmez. Bu sebepten böyle bir durum ile karşılaşmazsınız.

 • Ya gördüğüm yavrudan başka bir yavru gelirse ?

  Araç yola çıkmadan önce otobüsün yanında satıcıdan fotoğraf istenir ve alıcıya whatsapp yolu ile gönderilir onay alınır. Araç hareket etmeden önce muavin aracılığı ile tekrar fotoğraf istenir ve tekrar alıcıya gönderilir, 2. onay alındıktan sonra yavru yola çıkarılır.

 • Parasını yavru elimize gelince ödesek olmaz mı ?

  Zaten yavrunun ücretini elinize ulaşınca sizin adınıza biz ödüyoruz, yavru size ulaşmadığı yada farklı birşey gelmesi durumunda satıcıya para ödenmez. Burada amaç satıcının da parasını güvence altında tutmaktır. Sizin ilk başta yatırdığınız yavrunun ücretinin makbuzunu yavruyu gönderecek olan satıcıya gönderiyoruz ki parasının yattığının ve bizimle güvende olduğunu bilsin ve yavruyu gönül rahatlığı ile göndersin. Parasının ödeneceğinden emin olmayan hiçbir satıcı yavrusunu yola çıkarmaz, bu yüzden önden yavrunun ücretini almak zorundayız.

 • Gelen yavrunun satıcıdan kaynaklı bir sağlık sorunu var ise ?

  Yavrunuzun elinize ulaşmadan önce sağlık durumunun bozuk olduğunu kanıtladıktan sonra satıcı ile tekrar iletişime geçilir, sağlık sorununun düzeltilmesi yada mağduriyetin giderilmesi için talepte bulunulur. İş anlaşmamız gereği, sizin için yavruyu bulmak için ekip arkadaşlarımız çalışma yaparken yavrunun satıcısına kuralları açıkca söyler.

 • Yavru gönderen kişinin uyması gereken kurallar nelerdir ?

  Sağlık sorunu bulunan yavruyu göndermesi Yavrunun ulaşmasının engellenmesi Farklı cinsiyetinin farklı gönderilmesi Gösterilenden farklı bir yavru göndermesi Yavrunun yanında vereceği bir eşyası var ise bu mazemeleri eksik göndermesi durumlarında ve bununla ilgili bu problemleri extra ücret talep etmeden gidermemesi durumlarında sitemizdeki dolandırıcılar bölümüne girmeyi kabul etmiş sayılır. Satıcı bu durumu göze alamadığı için kendini riske atacak bir harekette bulunmayacaktır.

 • Satıcı, dolandırıcılar bölümüne girdiği zaman ne olur ?

  Dolandırıcılar bölümünde ortalama 340 adet güncel dolandırıcı bulunmaktadır. Bu dolandırıcıları ekibimiz farklı internet sitelerinden ve facebook gruplarından tespit ederler. Birisi google yada benzeri arama motoruna “dolandırıcılar bölümüne girmiş” bir satıcının telefon numarasını girdiği zaman Dikkat Dolandırıcıdır ibaresini görür ve doğal olarak alışveriş yapmaz. Bütün çevresinin gözünde bir dolandırıcı olarak kalır. İnternetten alışveriş yapmadan önce arama motoruna telefon numarasını giren kişiler onun dolandırıcı olduğunu gördüğü için alılveriş yapmaz ve bütün işleri kesilir.

 • Referansınız var mı ?

  Referanslarımız Firma Bilgileriyle Aşşağıda Sıralanmıştır. VENÜS PET EKİBİ (İstanbul içi 3 şube, istanbul içi kapıda ödeme ve TÜM TÜRKİYEYE EVCİL HAYVAN NAKİL) Murat bey +90 532 703 72 82​⁠​ Ogün bey +90 544 886 19 08​⁠​ Uğur Bey ​+90 541 556 19 08​⁠​ SCOOBY LİFE EKİBİ Mustafa bey +90 532 174 87 57​⁠​ İrem Hanım +90 534 688 35 48​⁠​ BUTİK PET EKİBİ Tolga Bey +90 542 253 23 94​⁠​ Nilgün Hanım +90 542 225 68 01​⁠​ BURSA KÖPEK ÇİFTLİĞİ Nilgün hanım +90 553 646 23 49 İZMİR EV ÜRETİMİ Necibe Üzülmez +90 532 577 47 89​⁠​ İZMİR EV ÜRETİMİ (KEDİ) Tuba Hanım +90 533 934 96 09​⁠​ Yavru Patiler Ahmet Bey +90 532 170 43 63​⁠​ yavrudost.com Tunahan Bey +90 541 497 77 06​⁠​

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold