Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

İlan verme kuralları

İlan verme Kuralları !!!

  • Sitemizde ilan veren her üyemiz KAPIDA ÖDEMELİ YAVRU GÖNDERMEYİ kabul etmiş sayılır.Kapıda ödemeyi kabul etmek demek: Bizim ilan veren kişiye yönlendirdiğimiz extra müşteri olduğunda sitemizin kapıda ödemeli olarak yavruyu göndermesi anlamına gelir.. Satıcılar için kapıda ödeme sistemini detayları için Buraya Tıklayın.
  • Verilen ilanlarda ilanda koymuş olduğu resimler Tamamen sattığı yavruya ait olmak zorundadır. Gönderdiği yavru fotoğraftakinden farklı olur ise ve satın alan kişi şikayette bulunması halinde sitemizde bulunan Dolandırıcılar bölümüne girmeyi kabul etmiş sayılır.
  • Sitemizde ilan veren kişilerin ilanlarına guvendiksana.com kefil olur ve Garanti kapsamındadır. Bu sebepten dolayı gönderdiğiniz yavrularda eksik mazeme, farklı cins yada farklı ırk göndermemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu ve satın alan kişiyi zor durumda bırakacak ve mağdur edecek her türlü durumda “Sorunu düzeltmemeniz durumunda” sitemizdeki dolandırıcılar bölümüne girmeyi kabul etmiş sayılırsınız.
  • Site personelini zor duruma sokacak, maddi olarak zarara uğratacak, itibarını zedeleyecek her tülü durumda tartışmaya kapalı bir şekilde açılan dava masraflarının ve toplamda geçen süredeki maddi zararın 100 katı tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız.
  • 18 Yaş altında iseniz satış yapamazsınız, farklı bir profille ilan vererek 18 yaş altında satış yapıyor iseniz tüm sorumluluk tamamen size aittir.
    Farklı bir kuruma ait sahte ve aldatma amaçlı ilan düzenlemelerinizde sorumluluk tamamen size aittir guvendiksana.com olarak tespiti halinde siteden atılır ve Dolandırıcılar bölümüne girmeyi kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu ilan verme kurallarını kabul ediyor iseniz ilanınızı vermenizi aksi taktirde tüm sorumluluğun tamamen ilan veren kişiye aittir. guvendiksana.com ile hiçbir bağlantınız olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold