Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2016 Yılının başlarında basit bi site fakat kararlı ve algoritmik bir mantık ile başladığımız “Hayvanseverlerin evcil hayvan alıp sahiplendirirken dolandırıcılık olaylarına maruz kalmaması amaçlı“ düzenlenmiş sitemizde size daha iyi hizmet verebilmek adına kurumsallaştık. Şimdilik 18 kişilik bir ekip ile size hizmet veriyoruz.


Analiz Ekibi; (4 kişi)

Bu ekip internet üzerinden evcil hayvan almak isteyen arkadaşlarımız bize alacağı evcil hayvan satıcısının telefon numarasını verip onu incelememizi istediğinde, satıcının sadece telefon numarası üzerinde iz sürerek onun tüm sanal bilgilerini toplar ve satıcının dolandırıcı mı yoksa güvenli bir satıcı mı olduğunun raporunu gönderir. Tamamen sizin alışveriş yapmadan önce güvenliğiniz için yapılmış bir uygulamadır.Müşteri temsilcileri (6 kişi)

Bu ekibimiz sizden gelen aramaları yanıtlar, alım satım işleri ile ilgilenirler yada teknik destek verirler. Yavru bulma servisi ile ilgilenir ve whatsapp dan güvenilir satıcılardan yavru bulmanıza olanak sağlar ve kapıda ödeme sistemimiz ile ilgili güvenlik çalışmalarını yaparlar.
Size daha iyi hizmet verebilmek için müşteri temsilcileri grubumuzu 2 katına çıkardık.


Koder ve Grafiker ekip (2 kişi)

Bu ekip sitemize verilen ilanları yayına almadan önce, ilan veren kişiyi 4 aşamalı güvenlik testinden geçirir. İlan verenin güvenli mi yoksa güvensiz mi olduğunu test eder. Eğer internet sitelerinde, hakkında en ufak bir şüphe duyarsa ilanı kesinlikle yayına almaz ve satıcıyı banlar. Sitemizde daha iyi görsel tat alabilmeniz için grafik tasarımını geliştiren ekip ile birlikte çalışırlar.


Yönetim (2 kişi)

Koordinasyon ve planlama konusunda profesyonel eğitim almış ve daha profesyonel hizmet verebilmek için eğitim almaya devam eden yönetim grubumuz tüm organizasyonu belirler.


Evcil hayvan sahiplenmek yada satın almak gibi doğal bir konuyu kendi çıkarları için kötüye kullanan insanların varlığı sürdükce biz sizinle olacağız. Ne kadar guvendiksana.com olarak evcil hayvanların satışını doğru bulmasak ta bi şekiklde sosyal ağlardan bu kontrolsüzce yapılmaktadır. Biz sistemin antivirüs eklentisi olarak bi parçası olduk, en güvenli şekilde size alışverişlerinizde destek olmak, güvenliğinizi sağlamak için hep burada olacağız. Bu sistemin varlığından çevrenizdeki hayvanseverleri bilgilendirin, bilinçlendirin. Referanslarımız

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold