Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Dolandırıcı Arama Motoru Nedir ?

IFrame

IFrameToplamda evcil hayvan satışı yapan 21 internet sitesi ve 63 facebook gurubundaki ilan veren bütün ilanları guvendiksana.com “dolandırıcı avcıları ekibi” tek tek inceler.
Buldukları dolandırıcıları emin olduktan sonra Sitemizde ilan olarak verir. Listede bulunan güncel dolandırıcıların sayısı fazla olduğu için tek tek bakıp vakit kaybetmeyin diye kendi içinde bir arama motoru ile arattırılmasını sağlar.
İnternetten beğenip almak üzere olduğunuz evcil hayvan satıcısının numarasını Dolandırıcı Kayıtları bölümündeki “Dolandırıcı arama motoru kullan” bölümüne yazdığınız zaman “Kaydolmuş dolandırıcılar” arasında kaydı var ise ” Dikkat Dolandırıcıdır ” amblemini görür ve içeriğini detaylı olarak görmenizi sağlar. Her gün güncellenip yenileri eklenen dolandırıcılar listesini kendi güvenliğiniz için mutlaka ziyaret etmeniz gerekir.

Dolandırıcı Analizi Nasıl Oluyor
Baktığınız ilandaki beğendiğiniz canlı hayvanın ve satıcısının gerçek olup olmadığını anlamak için fotoğraflar kullandığımız programlarda tarattırılıp fotoğrafın hangi tarihte hangi ülke ve şehirde çekildiğini öğreniriz.

  • İlandaki fotoğraflar yabancı internet sitelerindenmi Alınmış yoksa orjinallermi bakarız
  • Kullandığı telefon numarası sorgusu yapılıp ilandaki isim ile hat sorgusundaki isim aynımı öğrenilir
  • Şüphelenilen şahıstan gerek duyulursa sabit telefon numarası talep edilir.
  • Daha önce canlı hayvan sattığı kişiyi Referans gösterebiliyormu öğrenilir Gerekirse referansları ile iletişime geçilir
  • Facabook yada instagram profili incelenir Yeni açılıp farklı şekillerde beğeni yükseltmişmi incelenir
  • Daha önce internette hakkında hiç şikayet olmuşmu kapsamlı olarak sorgulanır

Herhangi bir ilan verme sitesinden banlanma (Atılma-yasaklanma) durumu olmuşmu tüm internet siteleri sorgulanır

Yazdığım numara Dolandırıcılar Listesinde çıkmadı ?
Çıkmayan sonuçlar için guvendiksana.com yetkililerini arayıp almak istediğiniz evcil hayvan satıcısını ÜCRETSİZ Detaylı analiz yaptırabilir %96 emin bir sonuçtan faydalanıp Dolandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

  • Siz beğenin biz hakkında analiz yapalım madur olmayın !!!
  • Analiz yapılan kişinin Raporunun sonucu % (yüzde) oranlarından verilir. Rapor sonucunda analiz yapılan kişinin rapor sonucu %80 ve üzerindeyse elinde canlı hayvan olma olasılığı bizim kanaatimize gore %100 dür

Rapor sonucunda analiz yapılan kişinin rapor sonucu %60 ve üzerindeyse elinde canlı hayvan olma olasılığı bizim kanaatimize göre %70 dir. Rapor sonucunda analiz yapılan kişinin rapor sonucu %60 altında ise elinde canlı hayvan olma olasılığı bizim kanaatimize göre RİSK içerir kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken satıcılar arasına girer fakat hakkında herhangi bir şikayet olmadığı için satıcı mevcuatt olan dolandırıcılar arasına girmez.

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold