Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'la değiştirin.

Dolandırıcı Uyarısı

  • Dolandırıcı Uyarısı
  • Dolandırıcı Uyarısı
Paylaş
Favorilere ekle
Raporla

İlan Açıklaması

Fiyat : ₺0.00
Tip : Orjinal
Tarih : 10 Haziran 2017
Cinsiyet : Dişi ve Erkek
Secere Bilgisi : Secereli
Konum : İstanbul, Türkiye

Bu kişi Kesinlikle Dolandırıcıdır !

05455710900

Nereden biliyoruz ?
Sitemizin personeli evcil hayvan ilan sitelerinde ve facebook gruplarında ilan verenlerin ilanlarını tek tek inceleyerek aralarındaki dolandırıcıları tespit ediyor ve sitemize sizin güvenliğiniz için numarasını ekliyor. 
Sitemizde dolandırıcı arama motoru mevcuttur, almak istediğiniz evcil hayvan satıcısının cep telefonu numarasını bu dolandırıcı arama motoruna yazarak sistemde kayıtlı dolandırıcılar arasında olup olmadığını ücretsiz öğrenebilirsiniz. Sonuçta birşey çıkmazsa bize WhatsApp ile ulaşarak alacağınız evcil hayvan satıcısının cep telefonu numarasını verin onu ÜCRETSİZ İNCELEYELİM ve güvenilir olup olmadığının raporunu gönderelim.
Yavru Bulma Servisini ÜCRETSİZ KULLANIN
Nedir bu servis?
Almak istediğiniz evcil hayvanın kriterlerini ve bütcenizi bize WhatsApp ile yazın, sizin için yavruyu aramaya başlayalım !
İsterseniz telefon numarasını bulup (tüm sorumluluğu alıyorsanız) size verelim “Pek Güvenli Olmaz” yada sitemizdeki kapıda ödeme sistemini kullanarak sizin için yavruyu hiçbir ücret ödemeden alalım ve size gönderilmesini sağlayalım. Ücretini ise elinize ulaşınca ödemenizi sağlayalım.


Dolandırıcı Uyarısı

Üst satılık kedi satılık köpek satılık pug satılık pomeranian satılık scottish fold